1 2 3 4
01 / 04

1

02 / 04

2

03 / 04

3

04 / 04

4

Stowarzyszenie "Pomóż sobie pomagając innym"

Podpisanie umowy w Urzędzie Marszałkowskim

    Dnia 19 kwietnia br. w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie umów na realizację zadań związanych ze wsparciem osób przewlekle chorych. Dofinansowanie w kwocie 4 tyś 464 zł  otrzymało również nasze Stowarzyszenie. W imieniu organizacji umowę podpisali prezes Marek Wedmann i skarbnik Anna Szumska. W tym roku Stowarzyszenie będzie realizowało projektu pn."Niesiemy ulgę w cierpieniu duszy i ciała" w ramach konkursu "Wsparcie działań z zakresu opieki nad osobami przewlekle chorymi" . Dzięki dofinansowaniu DPS wzbogaci się o kolejne łóżko elektryczno-rehabilitacyjne, stolik przyłóżkowy. Mieszkańcy otrzymają również wsparcie psychologiczne.

Podpisanie umowy w Urzędzie MarszałkowskimPodpisanie umowy w Urzędzie MarszałkowskimPodpisanie umowy w Urzędzie Marszałkowskim

Dom Pomocy Społecznej
w Kamieniu Krajeńskim

ul. Podgórna 2
89-430 Kamień Krajeński
tel./fax. (052) 388 60 15
dpskamienkr@poczta.onet.pl

Misją Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim jest zapewnienie całodobowej opieki dla 70 Mieszkańców przewlekle somatycznie chorych poprzez zaspokojenie potrzeb bytowych opiekuńczych i wspomagających w stopniu umożliwiającym godne życie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem